Fotbaliștii slătineni, a treia victorie consecutivă. 2-0 cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu

95

CSM Slatina a susținut astăzi, în deplasare la Târgu Jiu, un nou meci amical, în compania celor de la Viitorul Pandurii Târgu Jiu. La finalul întâlnirii, tabela de marcaj a indicat 2-0 pentru fotbaliștii antrenați de Dinu Todoran. Este a treia victorie consecutivă obținută de echipa slătineană din tot atâtea întâlniri. Antrenorul echipei oltene s-a declarat mulțumit de prestația elevilor săi.

CSM Slatina s-a impus, scor 2-0, în amicalul disputat, în deplasare, în meciul cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu, al treilea amical din seria jocurilor de pregătire. Golurile au fost marcate de Radu Necşulescu şi Daniel Rogoveanu, în partea a doua a confruntării. Potrivit reprezentanților clubului, s-au jucat două reprize a câte 60 de minute, astfel încât toţi jucătorii să aibă cât mai multe minute jucate.

Declarația antrenorului Dinu Todoran la finalul întâlnirii o puteți urmări pe pagina de facebook a echipei https://www.facebook.com/CSM.Fotbal/videos/996287870780033