Daniel Pană a câștigat Primăria Giuvărăști

451

Candidatul PSD este câștigătorul alegerilor locale la Primăria Giuvărăști.

Primarul Daniel Pană a câștigat un nou mandat de edil al comunei Giuvărăști. Victoria este una copleșitoare, cu  93,18%.

,,Nu putem vorbi despre o victorie,ci despre o încredere masivă a dumneavoastră în omul, Daniel Pană și în proiectele de dezvoltare pentru comunitatea noastră. Vă mulțumesc tuturor pentru încredere,mulțumesc echipei de la primăria Giuvarasti! Ați dovedit încă o dată ca putem fii o chipă puternică și cu siguranță vom reuși! Încrederea dumneavoastră mă obligă să folosesc la capacite maximă toate forțele și cunoștințele pentru realizarea obiectivelor! Va multumec și vă asigur de toată implicarea mea în realizarea a tot ce este necesar pentru binele comunității noastre.,, a transmis edilul.

Prezența la urne a fost de 58.84%, respectiv 1021 alegători.